Mechanik samochodowy

EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Ołtarzew, ul. Poznańska 343
Twój zakres obowiązków:
  • Naprawa i obsługa samochodów marki Mercedes-Benz (dostawczych lub ciężarowych)
  • Praca zgodnie z powierzonym zakresem obowiązków
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie techniczne minimum zasadnicze zawodowe
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika, mile widziane w zakresie samochodów dostawczych lub ciężarowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
To oferujemy:
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Wysoką organizację pracy według standardów marki Mercedes-Benz
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń